BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 5453395
nr 545 3395
Bordslampa
Fd Fotogen nu elektrifierad [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 oktober 2008
kl 17:57:35
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr